Heroes of Honor

Heroes of Honor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Honor, iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

Heroes of Honor, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve hem dünyaya hemde arkadaşlarınıza kafa tutabileceğiniz bir strateji oyunu. Oyunda bulunan en iyiler listesi sayesinde oyundaki en iyi oyuncuları görebilir ve onları altetmek için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Oyundaki stratejik derinliği pek çok benzer oyundan daha yüksek olduğunu söylemek gerek ve krallığınızın başarısı için şehrinizin yönetimi oldukça büyük bir önem kazanıyor. Oyundaki savaşlar gerçek zamanlı yapıldıkları için stratejik seçenekleriniz neredeyse sınırsız. Düşmanlarınızla savaşa hazır hale gelmek için işçilerinizi kullanmalı ve hazırladığınız orduyu sefere çıkarmalı ve başlarına seviyesini arttırdığınız kahraman generallerinizi koymalısınız.

Hem PVP hem de PVE desteği olan oyunda, NPC'lere karşı kendinizi deneyebilir ve daha sonra gerçek oyuncularla mücadeleye girişebilirsiniz. Daha güçlü bir birlik yaratmak isterseniz diğer oyuncularla ittifaklar da kurabilirsiniz.

Oyunun temel özellikleri şöyle;

  • Katılabileceğiniz farklı fraksiyonlar
  • Etkileyici yeteneklere sahip kahramanlar
  • Eşya yaratma ve kullanma sistemi
  • İttifak sistemi
  • Gerçek zamanlı sohbet olanakları
  • Kaynak toplama

Oyunun grafikleri oldukça etkileyici ancak buna rağmen cihazınızın donanımına dair herhangi bir sorun bulunmuyor ve oyun oldukça akıcı bir şekilde çalışıyor. Ses efektleri de iyi tasarlanmış durumda ve oyunun atmosferine ilk dakikalardan itibaren büyük katkıda bulunuyorlar.

Eğer gerçek zamanlı olmayan strateji oyunlarını sevmiyor ve PC'deki gibi bir strateji deneyimi arıyorsanız Heroes of Honor'a göz atmayı unutmayın.