Hit the Spot!

Hit the Spot!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hit The Spot! retro atmosferiyle dikkat çeken, öğrenmesi kolay fakat pratiği zor olan bir refleks oyunudur.

Hit The Spot! reflekslerine güvenen oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Refleks ve beceri oyunları son zamanlarda büyük artış gösterdi. Hiç şüphesiz ki bu durumda mobil cihazların kısıtlı oyun kabiliyetlerinin büyük etkisi. Yapımcılar da bu limitleri göz önünde bulundurarak kullanıcılara eğlenceli oyunlar tasarlamaya çalışıyor.

Hit The Spot! bu oyunlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun çok basit bir amaç üzerine kurulmuş; yeşil noktaya basmak. Fakat kulağa ne kadar kolay gelse de işin aslı öyle değil. Ekranda aynı anda çok fazla nesne beliriyor ve bu nesneler arasından yeşil noktayı bulmak. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir nokta var o da yeşil nokta çıktığı anda basmak. Beklemeniz durumunda nokta yok oluyor ve oyun ne yazık ki sona eriyor.

Gördüğünüz gibi öğrenmesi son derece kolay fakat ustalaşması zaman alıyor. Retro tasarımıyla dikkat çeken Hit The Spot! çevikliğine güvenen ve reflekslerini test etmek isteyen tüm oyunseverler tarafından sevilecek bir oyun.

YORUMLAR