Hop Hop Hop 1.0 (ios)

Hop Hop Hop

1.0
Hop Hop Hop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hop Hop Hop, Ketchapp'ın eğlence dozu yüksek yeni oyunu.

Hop Hop Hop, Ketchapp imzasını taşımasıyla iOS platformunda öne çıkıyor ve tek elle rahatlıkla oynanabilecek oyunlar arasında. Ekrana dokunma hassasiyetimizi ölçen oyunda çemberler arasından geçiş yaparak ilerlemeye çalışıyoruz. Oynanış stili yönünden Flappy Bird’e oldukça benziyor ancak onun kadar zor değil.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda sürekli zıplayarak ilerliyoruz. Belli aralıklarla seri dokunuşlar yaparak zıplamanın yanı sıra çemberler içerisinden kendimizi geçirerek yolumuzu açıyoruz. Lakin hiçbir çemberi es geçme lüksümüz yok ve tam çemberin üstüne geldiğimizde kendimizi bırakmamız gerekiyor. Çemberler bazen çok yukarı veya aşağıda, bazen de tam karşımızda olabiliyor. Kendimizi çemberin bulunduğu noktaya çok iyi ayarlamamışz gerekiyor. Ekrana fazla dokunursak veya yeterince dokunmazsak kazıklar hayatımıza son veriyor.

Oyun sonsuz yapıda ve yüksek puan yapma üzerine kurulu. Geride bıraktığımız her çember ve yer yer çıkan her mantar bize puan kazandırıyor. Mantarlar ayrıca yeni karakterlerle de oynamamıza imkan tanıyor.

YORUMLAR