Hop

1.0
Hop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hop uygulamasını kullanarak email hesaplarınızı tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Hop iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz pratik ve işlevsel bir email uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde birden fazla email hesabını tek bir yerden kolaylıkla yönetebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de email konuşmalarını tıpkı bir chat uygulamasının sunduğu atmosferde gerçekleştirmesi. Arkadaşlarınıza resimler, müzikler ses kayıtları ve dokümanlar gönderebilir ve arkadaşlarınızın gönderdikleri dosyaları hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Bu tarz uygulamaların genelinde olduğu gibi Hop’ta da gelen içerikler bildirim olarak gösteriliyor. Bu sayede gelen herhangi bir içeriği gözden kaçırmadan takip edebiliyoruz.

Hop’ta göze hoş gelen ve neyin nerede olduğu belli olan bir arayüze yer verilmiş. Bu tarz bir uygulamayı ilk defa kullanacak olsanız bile problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hesap ekleme ve eklenen hesabı yönetme işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Genel olarak başarılı ve kullanışlı bir uygulama olarak niteleyebileceğimiz Hop’u birden fazla mail kullanan ve her hesabı tek bir yerden kontrol etmek isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek.

YORUMLAR