Hot Rod Racers

Hot Rod Racers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot Rod Racers, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip son sürat bir yarış oyunudur.

Hot Rod Racers, popüler flash oyun geliştiricisi Miniclip.com tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan oyunun iOS versiyonu olarak oyunseverlerle buluştu.

iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri Hot Rod Racers, 3 boyutlu etkileyici grafiklere ve son sürat bir oynanışa sahip olan ücretsiz bir drag yarışı olarak dikkat çekiyor.

Piyasada yer alan sıradan drag yarışlarından farklı olarak oyunseverlere rakip araçlara çarpma ve rakiplerini yavaşlatarak saf dışı bırakma şansı da sunan oyun bu yönüyle farklı bir oynanışı oyunseverlerle buluşturuyor. Ayrıca oyun içerisinde yer alan rampalar ve engellerin üzerinden de aracınızla uçabiliyorsunuz.

Mükemmel zamanlamayla geçiş yapacağınız vitesler, akıllıca kullanacağınız nitro ve rakibinizi yavaşlatmak için yapacağınız darbeler yarışı ilk sırada tamamlamanız konusunda yine en önemli unsurları oluşturuyor. Tabii bu noktada arabanızın performansının da çok önemli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Farklı oyun modlarının ve bölümlerin yer aldığı Hot Rod Racers'da, yarışlarda kazandığınız başarılar sonunda elde edeceğiniz altınlar ile aracınızı modifiye ederek performansını güçlendirebilir veya yeni arabaların kilidini açtırabilirsiniz. Hayallerinizin aracını oluşturmak Hot Rod Racers'da tamamen sizin elinizde.

Rakiplerinize toz yutturmak ve en iyi sokak yarışçısının kim olduğunu onlara göstermek ister misiniz? Cevabınız evetse Hot Rod Racers'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Hot Rod Racers Özellikleri:

  • Detaylı 3 boyutlu grafikler
  • Tamamlamanız gereken 13 farklı bölüm
  • Yarışlarda saf dışı bırakmanız gereken çılgın rakipler
  • Rakiplerinizi yavaşlatmak için onlara çarpabilme
  • Farklı oynanış modları
  • Arabanızı istediğiniz gibi modifiye edebilme

YORUMLAR