Hovercraft - Build Fly Retry 1.3 (ios)

Hovercraft - Build Fly Retry

1.3
Hovercraft - Build Fly Retry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hovercraft - Build Fly Retry, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Hovercraft - Build Fly Retry, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Minecraft tadında bir yarış oyunu olan Hovercraft yarıştan çok daha fazlasını oyunculara sunuyor diyebilirim.

Oyunda kendinizi Minecraft benzeri bir dünyada buluyorsunuz ve diğer hava taşıtlarına karşı yarışıyorsunuz. Fakat bundan önce kendi uçağınızı oluşturmanız gerekiyor ve bunun için de kullanımı basit fakat güçlü bir editörden faydalanabiliyorsunuz.

Bununla birlikte eğer isterseniz kendi uçağınızı oluşturabileceğiniz gibi 70'den fazla benzersiz hava taşıtını da kazanarak toplama ve koleksiyonunuza katma şansınız da var. Böylece farklı uçaklarla yarışabiliyorsunuz.

Uçağınızı oluşturduktan sonra ise yapmanız gereken farklı ve zorlayıcı pistlerde yarışmak. Bu esnada trafiğe dikkat etmeli ve kaza yapmamalısınız. Fakat diğer araçlara zincirleme kaza yaptırırsanız heyecanlı ve aksiyonlu sahneler de sizi bekliyor.

Oyunun fizik motoru da gayet başarılı diyebilirim. Gerçekçi tepkiler alabiliyorsunuz. Bununla birlikte Minecraft tadında piksel art ve blok tarzı grafiklere sahip olması ise oyunu diğerlerinden farklı kılıyor.

Eğer siz de yarış oyunlarını seviyorsanız bu farklı oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR