Hubbl

Hubbl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Sol Studios

iOS cihazlarınızda yeni uygulamalar keşfetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Hubbl, iOS cihazlarınızda yeni uygulamalar keşfetmek için kullanabileceğiniz bir platformdur. Bildiğiniz gibi ilgi ve alakamıza göre uygulama ve oyunları seçmek ve bulmak çok zahmetli bir iş olabiliyor zira binlerce uygulama var. Bunun için Hubbl'ı kullanarak bu zahmeti biraz azaltabilir ve vakit kazanabilirsiniz.

Hubbl hem sahip olduğunuz uygulamalara, arama geçmişinize göre hem de arkadaşlarınızın ve dünyanın her yerinden kullanıcıların önerilerine göre size uygulama ve oyun tavsiyelerinde bulunur. Facebook ve Twitter ile bağlanabileceğiniz uygulama üzerinden yine en son haberleri okuyabilir he uygulama güncellemelerini görebilirsiniz.

Hubbl editörleri tarafından yazılan en son haberleri ve uygulama incelemelerini yine uygulama üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca uygulamalar ve oyunlar için ipuçları ve stratejiler de yine uygulama  üzerinde sizi bekliyor.

Eğer siz de vakit kaybetmek istemiyor ve doğrudan sizin ilginizi çekebilecek uygulama ve oyunlara göz atmak istiyorsanız, Hubbl'ı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR