Human

2.4
Human
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gün boyunca yaptığınız hareketleri ayrıntılı olarak takip eden Human ile gün sonunda ne kadar enerji harcadığınızı görebilirsiniz.

Human, ücretsiz olarak indirebileceğiniz faydalı bir fiziksel aktivite takip uygulamasıdır.

Çoğu zaman farkında olmasak da günümüzün büyük bir bölümünü hareket ederek ve dolaylı olarak spor yaparak geçiriyoruz. İş yerinde ofisinizden bahçeye hava almak için çıkmanız esnasında harcağınız enerjinin bile bir önemi var. Human isimli bu uygulama bunun gibi ufak çaplı hareketlerinizi sürekli olarak takip ederek gün sonunda toplamda ne kadar hareket ettiğimizi ölçüyor.

Yürüyüş, koşu, dans ve bisiklete binme gibi aktiviteleri kapsayan Human sürekli olarak arkaplanda çalışarak tüm hareketlerinizi ölçüyor. Elbette bunun cihazınızın pil ömrüne bir etkisi var. Yapımcılar uygulamayı en az pil harcaması için optimize ettiklerini belirtseler de dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde gün ortasında bitmiş bir pil ile baş başa kalabilirsiniz. Bu sebeple cihazınızı gece yatmadan önce şarja takmanızda fayda var.

Uygulamanın en iyi yanlarından biri de kullanıcıların gün boyunca yaptıkları hareketleri harita üzerinde takip edebiliyor olmaları. Bu sayede gün içerisinde nereye gittiğinizi ve ne kadar adım attığınızı görebilirsiniz. Uygulama yer bilgilerinizi gizli olarak tutmakta. Yine de tüm verilerinizi silme şansına sahipsiniz.

YORUMLAR