Hungry Shark Night

Hungry Shark Night
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hungry Shark Night ücretsiz

Hungry Shark Night eğer korkunç bir köpekbalığını yönetmek ve insanlara dehşet salmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpekbalığı oyunu olan Hungry Shark Night'da herşey akıl hastası bir adamın gençlerin eğlenip tatil yaptığı bir göle aç köpekbalıklarını salmasıyla başlıyor. Bu adımdan sonra gençlerin tatili bir kabusa dönüşüyor. Neyse ki oyunda bu gençler yerine aç köpekbalıklarını yönetiyoruz.

Hungry Shark Night'da temel amacımız köpekbalığımızı besleyerek hayatta kalmasını sağlamak. Bu iş için su altındaki balıkları yiyebileceğimiz gibi su üzerinde yüzen insanlara saldırabiliyoruz. Köpekbalığımız beslendikçe büyüyor ve dev bir yırtıcıya dönüşüyor. Hungry Shark Night'da 3 farklı köpekbalığını yönetebilmekteyiz. Köpekbalıklarımızı büyüterek maksimum seviyeye ulaştığımızda bir sonraki köpekbalığının kilidini açabiliyoruz. Kontrol edebileceğimiz köpekbalıkları kaplan köpekbalığı, çekiçkafa ve büyük beyaz köpekbalığı.

Hungry Shark Night'da su altında gizli hazineler de keşfedilmek üzere bizi bekliyor.

YORUMLAR