Hyper Breaker Turbo 1.1.0 (ios)

Hyper Breaker Turbo

Hyper Breaker Turbo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hyper Breaker Turbo, tuğla kırma oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin ellerinden düşüremeyecekleri bir seçenek.

Hyper Breaker Turbo, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir tuğla kırma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ekrana sıralanmış olan parçaları vurup hepsini yok etmeye çalışıyoruz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza çıkan grafikler epey tatmin edici. Buna ek olarak topun sekme hareketleri ve parçaların yok olma efektleri de epey kaliteli bir şekilde tasarlanmış. Görselliğe bağlı herhangi bir sıkıntı yaşamadığımız oyunda fizik tepkimeleri ve kontroller de oyuncuları memnun ediyor.

Hyper Breaker Turbo'nun en iyi özelliklerinden bir diğeri de 75 farklı bölüme sahip olması. Bu bölümlerin belirli parçaları farklı konseptlere ve temalara sahip. Yani sürekli olarak aynı şeyi yapıyormuş hissine kapılmadan oyunu uzun süre boyunca oynayabiliyoruz.

Retro ve nostaljik atmosferini ses efektleri ve müziklerle zenginleştiren Hyper Breaker Turbo, eskiden oynadığımız tuğla kırma oyununu yepyeni bir deneyim eşliğinde tekrar yaşamak isteyenlerin denemesi gereken bir oyun.

YORUMLAR