I Dig It: Journey to the Core

I Dig It: Journey to the Core
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeri kazarak değerli maddeler aradığımız oyunda bu maddeleri satarak para kazanıyor ve makinemızı güçlendirmeye çalışıyoruz.

I Dig It: Journey to the Core, ücretsiz olmasıyla ilgi çeken enteresan bir iOS oyunudur. Oyunda yer kazmak için özel olarak tasarlanmış bir kazıcı makinayı yönlendiriyoruz. Bu aracı kullanarak yerin altını kazarak değerli materyaller bulmaya çalışıyoruz.

Oyun ilk başlarda biraz hafif ve kolay geliyor. Makinamızı yükselttikten ve çeşitli modifikasyonlar yaptıktan sonra daha derine kazabiliyor ve daha değerli maddeler bulabiliyoruz. Tarihi eserler, değerli maddeler ve tarihsel kalıntılar bulabiliyoruz ve bunları satarak para kazanıyoruz. Bu sayılan nesnelerden tam 200 adet var ve hepsi farklı maddi değere sahip.

Renkli bir tasarıma sahip olan I Dig It: Journey to the Core, eğlenceli bir yapıya sahip. Bu tarz oyunların en keyifli yanı da kazanılan parayla araca farklı düzenlemeler yapabiliyor olmak. Bu sayede oyunu oynayanlar kendilerine özel bir araç yaratabiliyorlar.

Eğlenceli, aksiyon dolut ve bol bol upgrade seçeneği sunan bir oyun arıyorsanız I Dig It: Journey to the Core mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR