I Wanna Fly 1.0 (ios)

I Wanna Fly

1.0
I Wanna Fly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I Wanna Fly mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

I Wanna Fly sahip olduğu sevimli retro tarzıyla dikkat çeken ve bize heyecan dolu bir oyun tecrübesi sunan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan I Wanna Fly'da oyuncular küçük ve sevimli kahramanların uçuş maceralarına tanık oluyorlar. Normalde bu tür beceri oyunlarında en hızlı şekilde yol almaya veya sürekli yükselerek yere düşmeden uçmaya çalışırız. Fakat I Wanna Fly farklı bir formül izliyor. Oyundaki temel amacımız yükseklerden aşağıya doğru süzülmek. Bu işi yaparkende karşımıza çıkan tehlikelere dikkat etmemiz gerekiyor.

I Wanna Fly'da kahramanımız uzayın derinliklerinden bağladığı yolculuğunda sürekli aşağıya doğru düşüyor. Bu yolculuğumuz şehirlerin üzerlerine ve hatta yerin altına doğru devam ediyor. Biz aşağıya doğru süzülürken karşımıza füzeler, dinamitler, meteorlar gibi tehlikeler çıkıyor. Bu tehlikeleri aşmak için de reflekslerimizi kullanmamız ve zamanında yön değiştirmemiş gerekiyor.

I Wanna Fly her yaştan oyun severe hitap eden sürükleyici bir oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR