Ice Cream Nomsters

Ice Cream Nomsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Cream Nomsters ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Ice Cream Nomsters ilk bakışta çocuklara hitap ediyor gibi görünse de aslında bulmaca oyunlarından hoşlanan herkes tarafından keyifle oynanabilecek bir iOS oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda dondurmacılık görevini yerine getirmeye çalışıyoruz.

Bizden dondurma bekleyen canavarlara zamanında dondurma götürmemiz gerekiyor. Zaman zaman tıkanan yollar ve süre faktörü bu işi epey zorlaştırıyor ve içerisinden çıkılmaz bir hale dönüştürüyor. Oyunun asıl amacı da bu zaten. Oyuncuları mümkün olduğunca zorlamak ve düşünmeye sevketmek.

Oyunda çok sayıda kişiselleştirme öğesi yer almakta. Bunları kullanarak dondurma taşıyan aracınızı beğenilerinize göre şekillendirebilirsiniz. Renkli ve canlı grafiklere sahip olması, oyundan alınan keyif miktarını artırıyor. Genel olarak oyunda bir detay atmosferi hakim. Hiçbir ayrıntı es geçilmemiş ve ortaya iyi bir oyun çıkartılmaya çalışılmış. Siz de bulmaca oyunlarından hoşlanıyor ve biraz da mizahi bir oyun arıyorsanız, Ice Cream Nomsters’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.