Icycle: On Thin Ice 1.0.4 (ios)

Icycle: On Thin Ice

Icycle: On Thin Ice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Icycle: On Thin Ice adeta kaliteli bir mobil oyun nasıl yapılır sorusuna cevap vermek için tasarlanmış.

Icycle: On Thin Ice bugüne kadar benzerine çok nadir rastladığımız oyunlardan bir tanesi. Açıkçası böylesine kaliteli ve üzerine emek verilmiş bir oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulması çok şaşırtıcı. Nice kaliteden uzak mobil oyunu hak etmedikleri ücretleri talep ederken Icycle, sunduğu yüksek kaliteye rağmen mütevaziliğini ön plana çıkartmasıyla dikkat çekiyor.

Oyuna ilk girdiğimizde sanki Fransız ressamların fırçalarından çıkmış gibi görünen tasarımlar karşısında büyüleniyoruz. Oyunun altyapısı birçok kez denediğimiz platform oyunlarıyla benzer bir çizgide ilerliyor. Kontrol ettiğimiz bir karakter var ve engellerle dolu yollarda ilerlemeye çalışıyoruz. Bu noktada reflekslerin büyük önemi var çünkü en ufak bir dengesizlik karakterin düşmesine sebep olabiliyor.

Oyunda tam tamına 80 farklı görev bulunuyor ve bu görevlerin her biri farklı tasarımlarla zenginleştirilmiş bir şekilde sunuluyor. Bu da oyunun monotonlaşmasını engelliyor ve uzun süre boyunca oynanabilmesini garantiliyor. Görsellerin kalitesine paralel olarak oyunda görev yapan ses efektleri ve müzikler de bir hayli kaliteli.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve benzerine zor denk gelebileceğimiz türden bir deneyim sunan Icycle: On Thin Ice, herkesin denemesi gereken oyunlardan biri.

YORUMLAR