İDO Mobile 1.0 (ios)

İDO Mobile

1.0
İDO Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İDO Mobile, İstanbulluların feribot seferlerini takip edebildikleri, bilet satın alabildikleri pratik bir iOS uygulaması.

İDO Mobile, iPhone ve iPad’inizden İDO İstanbul Deniz Otobüsleri seferlerini sorgulayabileceğiniz, bilet satın alabileceğiniz resmi bir uygulama. Herkes tarafından rahatlıkla kullanabilecek şekilde tasarlanmış modern ve olabildiğince sade arayüze sahip olan seyahat uygulamasından mil puanlarınızı öğrenme şansına da sahipsiniz.

İstanbul’da sık sık feribota binen biriyseniz iDO Mobil uygulaması hayatınızı oldukça kolaylaştıracak diyebiliriim. iOS cihazınıza indirerek iç – dış hat seferlerini daha rahat takip edebilme, sorgulama yapabilme, bilet satın alabilme işlemlerini hızlıca yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz tarihte feribotun kalkış ve varış saatlerini tek bakışta görebiliyor, renklendirilmiş yazıdan o saatte feribotta yer olup olmadığını çok rahat görebiliyorsunuz. Bunların anlık olarak yapılabilmesi, hızlı sonuç alınabilmesi son derece güzel. Bilet satın alma da sefer arama kadar basit. Hali hazırda havayollarının mobil uygulamalarını kullanıyorsanız çok yabancılık çekeceğinizi düşünmüyorum.

İDO Mobil uygulamasında bilet satın alma ve sefer aramanın haricinde kolay bilet alma, mil puanlarını öğrenme, geçmiş ve ileri tarihli biletleri görme gibi İDOMİRAL programının sunduğu ayrıcalıklardan faydalanma şansınız da var. Tabii ki kampanyaları da takip edebiliyorsunuz.

İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak seyahat uygulamalarından biri olduğunu düşündüğüm İDO Mobil uygulaması bu şekilde bırakılmazsa başka bir deyişle geliştirilirse feribotu sıklıkla kullanan kişilerin vazgeçilmezi olur.

YORUMLAR