Impossible Super Ninja

Impossible Super Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Super Ninja zorlu bir mobil platform oyunudur

Impossible Super Ninja eğer 2 boyutlu platform oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Impossible Super Ninja'da büyük bir hazine peşinde koşan bir ninja ana kahraman olarak karşımıza düşüyor. Oyunda bize düşen görev ise kahramanımızın ninja yeteneklerinden faydalanarak onun hazineye ulaşmasını sağlamak. Fakat bu iş sandığımız kadar da kolay olmuyor; çünkü hazineye giden yol ölümcül tuzaklarla donatılmış durumda.

Impossible Super Ninja'da karşımıza farklı türde engeller çıkıyor. Kimi zaman havada uçuşan ninja yıldızlarından kaçmaya çalışırken kimi zaman sallanan dev giyotinlerin altından geçmeye çalışıyoruz. Oyunda kahramanımız havada çift zıplayabiliyor ve duvarlardan güç alarak karşıya zıplayabiliyor. Bu yetenekleri birleşerek dinmaik engeller karşısında çözüm üretiyoruz.

Impossible Super Ninja'nın oynanışının oldukça zor olduğunu söylemekte fayda var. Eğer zorlu platform oyunlarını seviyorsanız Impossible Super Ninja hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR