Incoming! Goblins Attack TD 1.0 (ios)

Incoming! Goblins Attack TD

1.0
Incoming! Goblins Attack TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incoming! Goblins Attack TD kaliteli bir kule savunma oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Incoming! Goblins Attack TD kule savunma oyunları kategorisine henüz yeni katılan başarılı bir yapım. Kule savunma oyunları dokunmatik ekranlarda oynamaktan en keyif aldığım oyun türleri arasında yer alıyor. Fakat ne yazık kı bu kategoride çok fazla seçenek yok. Bir elin parmak sayısını geçmeyen kaliteli yapımlara bir yenisinin daha eklenmiş olması gerçekten sevindirici bir haber.

Oyunda toplamda 160 farklı tasarımlı bölümde orklarla mücadele ediyoruz. Yok etmek için gelen bu yaratıkları güçlü kulelerimizde geri püskürtmeliyiz. Gelişmiş üç boyutlu grafik teknolojisi oyundan alınan keyfi artırıyor. Yapımcıların bu oyun için çok çalıştıkları oyunun her saniyesinde kendini belli ediyor.

Orkları geri püskürtmek için kullanabileceğimiz farklı kuleler mevcut. Okçu, büyücü, topçu kuleleri bunlara örnek olarak gösterilebilir. Elbette her kulenin daha fazla hasar verebildiği düşman birimleri var. Örneğin bazı yaratıklar sadece büyücü kulesinden hasar alabiliyor. Bazıları içinse okçu kuleyi tercih etmek gerekiyor. Durum böyle olunca bölüm içerisinde dengeli bir kule dizilimi yapmak gerekiyor.

Kule savunma oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Incoming! Goblins Attack TD mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR