ininal Cüzdan 1.0 (ios)

ininal Cüzdan

1.0
ininal Cüzdan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ininal Cüzdan uygulaması kullanıcıların İninal kartlarından yapmış oldukları harcamaları zahmetsizce takip edebilmelerine yardım ediyor.

İninal Cüzdan, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir harcama ve bakiye takip uygulaması. İninal kart (ön ödemeli) sahiplerinin işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış olan bu uygulama sayesinde tüm harcamalarımızı ve kalan bakiyemizi sadece mobil cihazımıza birkaç basit dokunuş yaparak takip edebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde bizleri son derece temiz görünen, sade ve kolay anlaşılır bir ekran karşılıyor. Elbette uygulama üzerinden herhangi bir işlem yapabilmek için öncelikle kart bilgilerimizle giriş yapmamız gerekiyor.

Kart no, geçerlilik tarihini ve CVC2 bilgilerini girerek kartımızın bakiye sorgulama ve harcama detaylarını görebiliyoruz. Hangi tarihte, hangi mekanda, ne kadarlık harcama yaptığımızı kolayca ana ekran üzerinden takip edebiliyoruz.

İninal Cüzdan'ın en iyi özelliklerinden bir diğeri de kart başvurusunu mobil cihazımız üzerinden yapabilmemize imkan vermesi. Ad, soyad, TC no ve birkaç kişisel bilgimizi daha uygulamaya girerek İninal kart sahibi olabiliyoruz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan İninal Cüzdan, bu kartı kullananların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR