Invasion: Modern Empire 1.29.3 (ios)

Invasion: Modern Empire

Invasion: Modern Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Invasion: Modern Empire, iOS cihazlarda ücretsiz oynanabilir en iyi savaş - strateji oyunlarından biri.

Invasion: Modern Empire, gerçek zamanlı ilerleyen savaş – strateji oyunları arasından görselleri, müzikleri ve online yapıda sürükleyici oynanışıyla sıyrılan bir yapım olarak iOS platformunda da karşımıza çıkıyor. Fazlasıyla detaylı olduğundan iPad’de oynamanızı tavsiye ederim. Tabii ki iPhone Plus modeline sahipseniz telefonda da oynarken zevk alırsınız.

Görevlere katılmadığımız saf online savaşlarda kendimizi gösterdiğimiz oyunda 2020 kıyamet sonrası dünyasında tek güç olmak için hayatımız pahasına mücadele veriyoruz. Bir yandan üssümüzü kurup gelişmeye çalışıyor, diğer yandan savaşıp düşman birliklerini, üssünü yavaş yavaş ortadan kaldırmaya uğraşıyoruz. Havadan, karadan düşmanı bitirmeye uğraşmak kadar kendi üssümüzü savunmamız da çok kolay olmuyor. Gerek savunma gerekse de saldırı hattında tek başımıza bulunabildiğimiz gibi diğer oyuncularla ittifak kurabiliyor yani birleşip gücümüzü artırabiliyoruz.

Oyuna kısa bir öğrenme süreciyle merhaba diyoruz. Bayan bir askerin direktifleri doğrultusunda üssümüzü oluşturmayı, gelişmeyi öğreniyor ve mini savaşlara katılarak zafer duygusunu tadıyoruz. Oyuna ısındıktan sonra gerçek, asıl savaşlarda bulunuyoruz.

YORUMLAR