Iron Throne 2.0 (ios)

Iron Throne

2.0
Iron Throne
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm zamanların en iyi MMO strateji oyunu

Iron Throne, Netmarble tarafından geliştirilen, grafikleri ve oyun modlarıyla öne çıkan MMO strateji oyunu. Mobil cihazlarda ücretsiz oynanabilir ve Türkçe dil desteği gelen gelmiş geçmiş en iyi devasa çok oyunculu online oyun diyebilirim. iOS işletim sistemli iPhone/iPad cihazınızda krallık kurma ve yönetme oyunlarına yer veriyorsanız oynamanızı isterim.

Sadece Android değil, iOS platformunda da her oyunları milyonlarca indirmeye ulaşan popüler geliştirici Netmarble, her zamanki gibi grafikleri, sesleri, atmosferi, oynanış dinamikleriyle etkileyici bir mobil oyunla karşımızda. Iron Throne adını verdikleri yeni oyun, MMO strateji türünde. Şimdiye kadar yapılmış strateji yönü ağır basan en iyi MMO oyun diyebileceğim yapımda ordunuzu kurup saldırı planı yapıyor ve krallığın tek hakimi olmak için savaşıyorsunuz. Demir tahtı ele geçirmek için verdiğiniz bu mücadelede tek başınıza ilerleyebildiğiniz gibi dünyanın dört bir yanından oyuncularla güç birliğine de gidebiliyorsunuz.

Gözünüzü alamayacağınız muhteşem yüksek kalitede, detaylı üç boyutlu grafikler sunan MMO oyunda oynanabilir 4 mod var. Büyük Savaş modunda eşit güçte rakiplerle stratejik savaşlara giriyorsunuz. Lejyon Savaşı modunda diğer oyuncularla gücünüzü birleştirip savaş alanının hakimi oluyorsunuz. Boyut Savaşı modunda hikaye odaklı ilerliyorsunuz. Kasaba Modu da kasaba halkıyla görevleri çözmenizi istiyor.

YORUMLAR