Jelly Lab Reloaded 1.3 (ios)

Jelly Lab Reloaded

1.3
Jelly Lab Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Lab Reloaded, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, çevikliğe dayalı bir refleks oyunu.

Jelly Lab Reloaded, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Fruit Ninja benzeri bir atmosfere sahip olan oyunda yapmamız gereken şey ekranda beliren jel yaratıklara tıklayarak onları yok etmek.

Kulağa basit gibi gelse de yaratıklar çok hızlı büyüdükleri için yok etmek çok kolay olmuyor. Çok fazla büyüyen yaratıklar patlayarak bölümü başarısızlıkla tamamlamamıza sebebiyet veriyorlar. Dolayısıyla yaratıkları yok etmek için belli bir süremiz var.

Önceliği büyüyenlere verirsek bölümleri daha rahat tamamlayabiliyoruz. Görevi bitirmek için belli miktarda yaratık yok etmemiz gerekiyor. Bu miktarı ekranın sağ tarafında bulunan çubuk üzerinden kontrol edebiliyoruz. Çubuk dolduğunda sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyoruz. Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz bonuslar ve yardımcılar bu oyunda da mevcut. Çok zorlandığımız durumlarda bunları kullanarak ekranı yaratıklardan temizleyebiliyoruz.

Jelly Lab Reloaded'da kullanılan grafikler son derece tatmin edici bir konsepte sahipler. Özellikle patlama animasyonları ilgi çekici. Genel olarak oyunun kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Refleks ve dikkate dayalı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Jelly Lab Reloaded'ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR