Jewel Galaxy 1.11 (ios)

Jewel Galaxy

Jewel Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewel Galaxy klasik eşleştirme oyunlarından bir tanesi. Renkli ve canlı grafikleriyle dikkat çeken Jewel Galaxy tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Jewel Galaxy ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir eşleştirme oyunudur. Aslında bu kategoride çok sayıda örnek mevcut ve Jewel Galaxy var olan oyunların üstüne herhangi bir yenilik getirmiyor. Yine de bu oynanmayacağı anlamına gelmiyor.

Oyundaki nihai amacımız benzer mücevherleri eşleştirerek yok etmeye çalışmak. Toplamda 165 farklı bölümün olduğu oyunda heyecan bir an olsun bile durmuyor. Parlak, renkli ve canlı grafikler oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden. Jewel Galaxy'de kullanıcıların keyfini süreceği farklı oyun modları bulunuyor.

Eşleştirme oyunlarının hemen hemen hepsinde güçlendirici bulunmakta ve Jewel Galaxy de bu konuda istisna yaratmıyor. Oyun içerisinden toplayacağınız güçlendiriciler ile alacağınız puanları artırabilirsiniz. Kolay, eğlenceli ve zorlayıcı oyun yapısı sayesinde dikkat çeken Jewel Galaxy, eşleştirme oyunlarından hoşlananların mutlaka denmeesi gereken bir yapım.

YORUMLAR