Jewel Mania 1.2.5 (ios)

Jewel Mania

Jewel Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewel Mania ücretsiz olarak oynayabileceğimiz, üç veya üçten fazla benzer taşı bir araya getirerek yok etmeye çalıştığımız bir bulmaca oyunu.

Jewel Mania iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Özellikle Candy Crush'ın elde ettiği başarıdan sonra birçok yapımcı bu tarz oyunlar üretmeye başladı. Bu akımın temsilcilerinden biri de Jewel Mania.

Bu oyun rakiplerinden pek de farklı bir şey sunmuyor olsa da denemeye değer bir oyun. Özellikle bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin seveceğini düşündüğüm bu oyunda 400'den fazla bulmaca bulunmakta. Bunlardan her biri kendine özgü bir yapıya sahip ve farklı taktikler gerektiriyor. Jewel Mania'da yer alan bölümler, çoğu rakibinin aksine tekdüze bir yapıya sahip değil. Bazı bölümlerde çeşitli engellerle karşılaşacak ve bu engelleri aşmaya çalışacaksınız.

Oyundaki amacımız, bildiğiniz gibi, üç adet benzer mücevheri yan yana getirmek ve kaybolmalarını sağlamak. Ne kadar çok mücevheri birleştirirseniz o kadar fazla puan alırsınız. Oyun her ne kadar basit bir yapıya sahip oluşuyla kolay anlaşılır olsa da ustalaşmak biraz zaman alıyor. İlk başlarda karışık gibi görünen bölümlere alıştıktan sonra oynamak epey keyifli oluyor.

Eğer siz de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Jewel Mania'ya mutlaka göz atmanız gerektiğini düşüyorum.