Joe Danger 1.2 (ios)

Joe Danger

1.2
Joe Danger
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joe Danger, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Joe Danger, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Ücretli olmasına ve daha çok yeni çıkmış olmasına rağmen pek çok oyuncu tarafından indirilip sevilerek oynanmaya başlamış olduğunu söyleyebilirim.

Joe Danger'ı bir kaç sene öncesinden hatırlıyor olabilirsiniz. Öncelikle Playstation ve Xbox platformlarına çıkmış olan arcade tarzda bir yarış oyunu olan Joe Danger artık mobil cihazlarımızda da oynanabiliyor.

Pek çok oyun inceleme sitesinden olumlu yorumlar ve yüksek puanlar da almış olan oyun konsollarda oynanan oyunun neredeyse aynısı. Burada da yan kamera bakış açısıyla karakteri kontrol ediyor ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda Joe adlı karakterle motosiklet kullanarak yarışıyorsunuz. Fakat bu o kadar kolay değil çünkü önünüzde çok fazla engel var. Bunun için parmağınızla dokunarak ve kaydırarak engelleri aşmanız gerekiyor. Aynı zamanda da toplanması gereken eşyaları toplamaya çalışıyorsunuz.

Yarı platform yarı yarış oyunu olarak tanımlyabileceğim oyun size 20 saatten fazla tek kişilik oyun keyfi vaadediyor. Fakat bununla birlikte internete bağlanarak arkadaşlarınıza karşı yarışabiliyor ve daha fazla eğlenme şansı bulabiliyorsunuz.

Oyun bununla birlikte 3D grafikleri ve yenilikçi kontrolleri ile de dikkat çekiyor. Sizin tek yapmanız gerekense ninja gibi reflekslere sahip olmak ve aynı anda hem hızlı hem de dikkatli davranmak diyebilirim.

Ayrıca oyunda 25'den fazla kilidini açtırabileceğiniz oyun karakteri ve günlük olarak değişen görevler de sizleri bekliyor. Eğer siz de bu tarz yarış oyunlarını seviyorsanız Joe Danger'ı indirip denemelisiniz.