Jump Sky

Jump Sky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump Sky'da karakterimizi mümkün olduğunca yükseklere taşımaya çalışıyoruz.

Jump Sky, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen sevimli karakterleri yöneterek onları en yükseğe taşımak.

Pek çok beceri oyununda karşımıza çıkan tek dokunuşa dayanan kontrol mekanizması bu oyunda da kullanılıyor. Ekrana yapacağımız hızlı ve basit dokunuşlar ile karakteri zıplatabiliyoruz. Oyun yapısı basit olsa da Jump Sky'da dikkatimizi çeken ve görmekten keyif aldığımız birçok öğe var.

Bunlardan birisi oyuncuların kendi karakterlerini oluşturup onlarla oynayabiliyor olmalaları. Arkadaşınızın veya evcil hayvanınızın fotoğrafını çekerek ana karakterinizi o olarak seçebilirsiniz. Buna ek olarak oyun esnasında ekranı kaydederek arkadaşlarımızla paylaşabilir, onların paylaştıkları videoları izleyebiliriz.

Oyunda sade ve gösterişten uzak bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Fakat günümüz tasarım beklentilerini kesinlikle karşılıyor. Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyor ve gerçek bir eğlence yaşamak istiyorsanız Jump Sky'a mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR