Jumping Cube 1.0.0 (ios)

Jumping Cube

Jumping Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jumping Cube, iPhone ve iPad cihazlarda oynayabileceğimiz bir beceri oyunu ve tamamen ücretsiz.

Jumping Cube, aksiyon dozu yüksek bir beceri oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor. Komik ve bir kadar da ilginç hikayesiyle beğenimizi kazanan Jumping Cube'da buzdolabından yiyecek çalarken evin kedisine yakalanan ve kavanozun içine girip lağımlara doğru sürüklenen bir hamstera yardım ediyoruz.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyun büyük küçük demeden herkes tarafından zevkle oynanabilecek bir karaktere sahip. Basit kontrolleri, dinamik atmosferi ve ilginç öğelerle dolu bölüm tasarımları sayesinde Jumping Cube'u oynarken en ufak bir sıkılma eğilimi göstermiyoruz.

Oyundaki kontroller çok basit dinamikler üzerine kurulu. Ekrana tek dokunduğumuzda karakterimiz bir kere, çift dokunduğumuzda ise iki kere zıplıyor. Hamsterı yönlendirebilmek içinse cihazımızı eğimlendirmemiz gerekiyor.

Jumping Cube'da ilerlerken karşımıza çok sayıda engel ve tuzak çıkıyor. Hızlı hamlelerle bu engelleri aşarak mümkün olduğunca uzun süre boyunca ilerlemeye çalışıyoruz. Genel olarak son derece eğlenceli bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Jumping Cube, eğlence ve aksiyon odaklı sevenlerin cihazlarında bulunması gereken seçenekler arasında.