Kanvas Keyboard

Kanvas Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kanvas Keyboard sayesinde arkadaşlarımıza ilgi çekici ve eğlenceli mesajlar gönderebiliyoruz.

Kanvas Keyboard, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir klavye uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz Kanvas Keyboard ile birlikte çok daha eğlenceli, ilgi çekici ve mizahi yönü ağır basan mesajlar yazabilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamada dikkatimizi çeken birçok özellik mevcut fakat bunların en ağır basanı her duruma uygun içeriklere sahip olması. Bu sayede sohbetimizin konusu ne olursa olsun mutlaka ortamın atmosferine uyacak bir GIF, çıkartma veya eğlenceli surat ifadesi bulabiliyoruz.

Kanvas Keyboard varsayılan klavye paneline benzer bir panele sahip. Kullanabileceğimiz içerikler farklı kategoriler altında toplanmış. Buna ek olarak en son kullanmış olduğumuz GIF'ler, çıkartmalar ve yüz ifadeleri de ayrı bir sekme altında toplanıyor. Dilediğimiz sekmeye tıklayıp içerisinde yer alan seçeneklerden birisini seçip mesajımıza anında ekleyebiliyoruz.

iMessage, WhatsApp, Kik Messenger, Facebook Messenger, Twitter ve GroupMe ile tamamen uyum içerisinde çalışan Kanvas Keyboard, arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz sohbetlerinize ilginç bir hava katmak için kullanabilecğeini en iyi uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR