Kart Sweetie

Kart Sweetie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kart Sweetie eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bir yarış oyunudur ve oyunseverlere çok sayıda opsiyon sunarak eğlence faktörünü artırmayı amaçlamaktadır.

Kart Sweetie iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yarış oyunudur. Fakat birçok yarış oyununun tersine kart Sweetie daha çok go kart arabalarını öne çıkartıyor. Farklı tasarımlara sahip olan go kart arabalarından dilediğimizi seçerek yarışa başlıyoruz ve bu noktadan sonra aksiyon bir an olsun bile durmuyor.

Oyunda 8 farklı oyun modu bulunmakta. O anki ruh halinize bağlı olarak istediğiniz modu seçerek yarışa başlıyorsunuz. Buna ek olarak oyunda 12 farklı harita bulunmakta. Bu haritaların hepsi farklı özelliğe sahip ve birbirinden daha zorlu parkulara ev sahipliği yapıyorlar.

Kart Sweetie'nin en önemli özelliklerinden birisi de 28 farklı go kart arabasına ve 32 ekipman güçlendirmesine sahip olması. Her yarışsever için mutlaka bir araba var! Eğer tekli oyuncu modlarından sıkılırsanız arkadaşlarınızla eğlenceli bir yarışın içine de girebilirsiniz.

Oyunda genel olarak çizgi film tarzı grafikler kullanılmış. Bu grafikler oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor.

YORUMLAR