Kentkart Mobil 1.4 (ios)

Kentkart Mobil

1.4
Kentkart Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    846

  • Üretici

    KENT KART EGE ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A S

Kentkart Mobil ile Kentkart bakiyenizi anlık olarak sorgulayabilirsiniz

Kentkart Mobil, Kentkart sahiplerine Kentkart bakiye sorgulama konusunda yardımcı olan ücretsiz bir Kentkart uygulamasıdır.

Kentkart sorgulama işlemi bazı durumlarda büyük eziyet olmaktadır. Kentkartımızın içerisinde yer alan tutarı hatırlamadığımız durumlarda bir Kentkart yükleme merkezi bulmalı, sadece Kentkart bakiyesi sorgulamak için sıraya geçip beklemeli, kredi yüklemeyecek olsak bile Kentkart bakiyemizi sorgulatmalıyız. Eğer evden veya işten acil olarak çıkmamız gerekirse Kentkart bakiye öğrenme işlemi için yolumuzun üzerinde olmayan bir Kentkart dolum merkezine uğramamız gerekmektedir ve bu da bize ek zaman kaybı olarak geri dönmektedir. 

İşte bu tip durumlarda iOS işletim sistemine sahip cihazınıza yükleyeceğiniz Kentkart Mobil hayat kurtarıcı olmaktadır. Kentkart Mobil uygulaması kullanarak Kentkart'ınızın içinde kalan tutarı oldukça kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilmektesiniz. Kentkart Mobil uygulaması size sadece bakiye göstermenin yanında son kredi yüklemesi yapılan tarihi ve yükleme tutarını, son Kentkart kullanım tarihini ve tutarını görüntüleyebilmektedir.

Kentkart Mobil bakiye sorgulama işleminin dışında oldukça kullanışlı özelliklere de sahiptir. Uygulama ile size en yakın durağı, Kentkart dolum merkezini harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında bilgilerini görüntülemek istediğiniz otobüsün harita üzerindeki konumunu da anlık olarak takip edebilirsiniz. Uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda favori durak bilgilerinizi ve kentkart bilgilerinizi kaydedebilir bu sayede her seferinde bu bilgileri girmekten kurtulursunuz.

YORUMLAR