Kick Hero 1.3 (ios)

Kick Hero

1.3
Kick Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kick Hero ilginç ve eğlenceli bir yapıya sahip olan bir futbol oyunudur

Kick Hero eğer farklı bir futbol oyunu oynamak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kick Hero alışılmış futbol oyunlarından bir hayli farklı bir yapıya sahip. Oyunda sokağa çıkarak top sürme ve şutma atma yeteneklerini konuşturan bir kahramanı yönetiyoruz. Hedefimizde ise mahallenin kötü çocukları var. Bu kötü çocuklara bir ders vermek için sokağa çıkan kahramanımız futbol topunu yanına alıyor ve yeteneklerini kullanarak kötü çocukları avlıyor. Biz de ona bu eğlenceli süreçte yardımcı oluyoruz.

Kick Hero'da temel amacımız bir yandan yolda top sürerken diğer yandan yolumuza çıkan kötü çocuklara nişan alarak üzerlerine şut çekmek. Bu iş için ekranda topun daire içerisine denk gelmesini bekliyoruz ve doğru zamanda ekrana dokunuyoruz. Biz bu işi doğru zamanlamayla yaptıkça kombolara yapabiliyor ve bonus puan kazanabiliyoruz. Ayrıca topumuz için özel efektler de aktifleşiyor.

Kick Hero ekranda yatay olarak ilerlediğiniz 8 bit grafiklere sahip retro tarza bir ilerlemeli aksiyon oyunu. Eğlenceli oynanışın sevimli grafiklerle birleştiği oyun kısa sürede bağımlılık yapmakta.

YORUMLAR