Kids Cycle Repairing

Kids Cycle Repairing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kids Cycle Repairing tamamen ücretsiz olarak sunulan bir bisiklet tamir etme oyunu.

Kids Cycle Repairing, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bisiklet tamir etme oyunu olarak tanımlanabilir. Çocukların beğenileri göz önünde tutularak hazırlanmış olan bu oyunda çeşitli sebeplerden ötürü zarar gören ve bozulan bisikletleri tamir etmeye çalışıyoruz.

Oyunun en dikkat çekici yönleri arasında grafikler ve birbirinden sevimli modellemeler yer alıyor. Çocuklara yönelik tasarlandığından bahsetmiştik, grafikler de bunu kanıtlar nitelikte hazırlanmış. Oynanış mekanikleri de bu doğrultuda tasarlanmış. Komplike işlemler yapmadan görevleri yerine getirebiliyoruz.

Peki bu görevler arasında neler var? Öncelikle çamurlanan ve kirlenen bisikleti fırça ve hortum yardımıyla yıkamamız gerekiyor. Bu adımdan sonra bisikleti kurulma işlemini yapıyoruz. Temizlik bittikten sonra kopan zinciri tamir etmemiz, patlayan tekerlekleri pompa yardımıyla şişirmemiz gerekiyor.

Oyunda bisikletimizi kişiselleştirmek için kullanacağımız aksesuarlar da var. Rengine karar verebiliyor, farklı türde objelerle tasarım değişikliği yapabiliyoruz. Zengin bir oyun deneyimi sunduğunu söylemek mümkün. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Kids Cycle Repairing iyi bir tercih olacaktır. Fakat yetişkinler için pek uygun olduğunu düşünmüyoruz.

YORUMLAR