Kill Shot Virus (ios)

Kill Shot Virus

Kill Shot Virus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kill Shot Virus mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Kill Shot Virus eğer nişan alma yeteneklerinizi test etmek isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Kill Shot Virus'de bir zombi kıyametinin içine dalıyoruz. Zombiler sokakları istila ediyorlar ve insanlar hayatta kalabilmek için bir yerlere sığınıyorlar. Biz ise silahlarını kuşanan ve zombi salgınının yayılmasını engellemeye veya köşeye sıkışmış insanları kurtarmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz.

Kill Shot Virus'da keskin nişancı tüfeklerini, pompalı tüfekleri ve farklı silahları kullanabiliyoruz. Bölümleri tamamladıkça para kazanıp bu parayı silahlarımız için yeni aksesuarlar almak veya yeni silahların ve ekipmanların kilidini açmak için kullanabiliyoruz.

Kill Shot Virus oldukça güzel grafiklere sahip; fakat oyunun eksi yönleri de mevcut. Bölümler çok kısa sürüyor, 1-2 zombiyi öldürdükten sonra bölüm tamamlanıyor ve çok sayıda menüyle karşılaşıyorsunuz.

YORUMLAR