King of Avalon: Dragon Warfare 1.0.44 (ios)

King of Avalon: Dragon Warfare

King of Avalon: Dragon Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Avalon: Dragon Warfare, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir online strateji oyunudur.

King of Avalon: Dragon Warfare, bir online yapımda bulabileceğiniz tüm eğlenceli unsuru içerisinde barındıran bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, her yerde savaşabilir ve birliklerinizi kontrol edebilirsiniz. Kendi üslerinizi de kontrol etmeniz gereken oyun, muadili oyunlarla benzerlik gösterdiğinden denemenizi öneririm.

Epik hikayeleri seviyorsanız King of Avalon: Dragon Warfare tam size göre bir oyun. Zaten online strateji oyunlarında bu tip tarihi konuların merkezde yer alması oyunu her zaman daha çekici yapar. King of Avalon: Dragon Warfare, birlikleri elinizden gelen en iyi şekilde yönetmeniz gereken, müttefiklikler kurarak gücünüze güç katmanız gereken, aynı zamanda iyi bir taktik ve stratejiye sahip olmanız gereken bir yapım. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla karşı karşıya gelebilir ve yeni insanlar tanıyarak birlikte hareket edebilirsiniz. Grafik açısından bakacak olursak ben başarılı buldum diyebilirim ve oynanış olarakta daha önce böyle strateji oyunları oynadıysanız hoşunuza gidecektir. 

Bir Camelot efsanesi olan King of Avalon: Dragon Warfare'i ücretsiz indirmeniz mümkün. Dilerseniz oyun içi satın alımlarla elinizi güçlendirebilirsiniz. Oynamanızı tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız. 

YORUMLAR