Kingdom Rush Origins 1.0 (ios)

Kingdom Rush Origins

1.0
Kingdom Rush Origins
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Rush Origins iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Kingdom Rush Origins, ünlü Kingdom Rush sersinin son oyunu olarak çıkış yapan eğlenceli bir mobil kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Kingdom Rush Origins'de serinin ilk oyunundan daha öncesine yolculuk ederek Elf krallığının hikayesine tanık oluyoruz. Vez'nan'ın daha güç mücevherini kullanarak krallığa saldırmadığı dönemde geçen oyunda kule savunma - tower defence türünün karakteristik özelliklerinin yanında yeni ve hoş özellikler de bizi bekliyor.

Kingdom Rush Origins'de temel olarak topraklarımızı krallığa saldıran destansı canavarlara, büyücülere ve çirkin yaratıklara karşı korumaya çalışmaktayız. Bu iş için savunma kulelerimizi stratejik noktalara yerleştirmemiz gerekiyor. Farklı türde savunma kulelerini düşmanlarımızın avantaj ve dezavantajlarına göre seçmemiz oyunda büyük önem taşıyor. Ayrıca savunma kulelerimizi geliştirebilmemiz için de çok sayıda yükseltme seçeneğine sahibiz.

Kingdom Rush Origins'da topraklarımızı savunmamız için savunma kulelerimiz tek başına yeterli olmuyor. Bu kuleleri okçular, piyadeler ve büyücüler gibi askerlerle desteklememiz gerekiyor. Ayrıca harita üzerinde yer alan öğelerle de etkileşime geçerek avantaj kazanabiliyoruz. Bütün bu özellikler özellikle bölüm sonu canavarlarına karşı işimize yaramakta.

Kingdom Rush Origins

YORUMLAR