Kingdom Slayer

Kingdom Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Slayer, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kingdom Slayer, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Eşsiz savaşların gerçekleştiği oyunda amansız mücadeleler veriyorsunuz.

Kendi imparatorluğunuzu kurduğunuz bir oyun olarak karşımıza çıkan Kingdom Slayer, eşsiz yeteneklere sahip olan karakterlerin geliştirilerek güçlü kahramanlara dönüştürüldüğü bir oyundur. Oyunda kahramanlarınızı geliştirerek kendinize güçlü bir takım topluyor ve rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. En sağlam taktikleri geliştirip en güçlü oyuncu haline gelmeniz gerekiyor. Bulunduğunuz bölgenin hakimiyetini elinize almak için geliştirmelerinizi de sağlam yapmalısınız. 3D grafiklerin yer aldığı oyunda yer alan kolay kontroller sayesinde oyun sırasında zorluk çekmiyorsunuz. Ayrıca oyuna Facebook hesabınızla bağlanarak herhangi bir cihaz üzerinden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Stratejik savaşların gerçekleştiği bu oyunu sakın kaçırmayın.

Kingdom Slayer oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR