Kings & Cannon

Kings & Cannon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kings & Cannon, fırlatma oyunları kategorisine yeni bir bakış açısı kazandıran farklı ve eğlenceli bir iOS aksiyon oyunudur.

Kings & Cannon, oynadığınız eski fırlatma oyunlarına göre çok daha yeni, farklı ve eğlenceli bir iOS fırlatma oyunudur. Oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Popülerforlatma oyunu olan Angry Birds'e benzeyen fakat oldukça gelişmiş ve farklı özelliklere sahip bu oyunu seveceğinize eminim.

Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinde Angry Birds oynuyorsanız fakat yeni ve farklı bir oyun arayışındaysanız, Kings & Cannon'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. 3 Boyulu fantastik grafikler ve etkileyici ses efektleri ile bir adım öne çıkmaya başaran Kings & Cannon, fırlatma oyunlarının yeni favorisi diyebilirim.

Oyun içerisinde prensin toplarını kullanarak diğer kralları, ejderhaları ve yaratıkları devirerek yok etmeye çalışacaksınız. Başarı sağladığınız sürece 1 numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Özellikler:

  • Tüm bölümü bir kerede temizlemenizi sağlayan özel toplar
  • Bölümleri daha rahat temizlemenizi sağlayan patlayıcı toplar
  • Tek bir hedefi nişan alabileceğiniz özel HeatSeeker toplar
  • Barikatları yıkabilmeniz için gerekli olan güçlü toplar

Çok daha farklı ve eğlenceli yeni bir fırlatma oyunu olan Kings & Cannon'u ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen neşeli kafaları düşmanlarınıza fırlatmaya başlayabilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağını oyunda başarılı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor.