Kitty Pops 1.0 (ios)

Kitty Pops

1.0
Kitty Pops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitty Pops mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Kitty Pops içerisinde kediler ve bolca eğlence bulunduran bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kitty Pops'da Maybelline adlı küçük bir farenin hikayesi konu alınıyor. Minik kahramanımız bir gün gökyüzüne baktığında dev bir peyniy görüyor, ya da gördüğünü sanıyor; çünkü peynir olarak gördüğü şey Ay. Bu nedenle kahramanımız bu dev peyniri elde edebilmek için uçan bir balona tutuluyor ve yükselmeye başlıyor. Fakat bu yolculuğu büyük ve tüylü tehlikeler içeriyor; onlar da kara kediler.

Kitty Pops'da Maybelline yükselirken binaların camlarından çıkan kediler balonumuzu patlatmaya çalışıyor. Bunun yanında hain kediler camlardan çıkmakla yetinmeyip balonlarla peşimize takılıyorlar. Bize düşen görev ise kahramanımzıın yakalanmaması için rüzgarı yönlendirmek ve balonu kedi saldırılarından korumak. Bu iş başlarda kolay olsa da yükseldikçe zorlaşıyor ve zorlu bir mücadeleye dönüşüyor.

Kitty Pops basit bir şekilde oynanabilen ve kısa sürede bağımlılık yapabilen, siyah beyaz grafikleriyle kendine has bir tarz yakalayan bir oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR