Lada Drift Racing 1.0 (ios)

Lada Drift Racing

1.0
Lada Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lada Drift Racing, drift ve yarış oyunlarına ilgi duyanlara hitap eden ücretsiz bir oyun.

Lada Drift Racing, yarış oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad kullanıcılarına hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Lada Drift Racing'de keyifli bir drift oyunu deneyimi yaşama fırsatı elde ediyoruz.

Açıkçası Lada Drift Racing ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli görsellere ve gerçekçi bir fizik motoruna sahip. Araçların komutlarımıza verdiği tepkiler iyi bir şekilde ayarlanmış. Aracımızı kontrol edebilmek için ekranda yer alan direksiyonu, pedalları ve el frenini kullanıyoruz. Kullanıcılar farklı kontrol mekanizmalarından birisini seçerek drift yapmaya başlayabiliyor.

Oyunun dikkat çekici özellikleri arasında kesinlikle sunduğu çeşitlilik var. Belirli kalıplara sıkışmadan 7 farklı haritada 2 farklı oyun modundan birisini seçerek mücadele edebiliyoruz. Buna bir de aracımızı modifiye edebildiğimiz gerçeğini ekleyince Lada Drift Racing'in başarılı bir oyun olduğuna karar verdik.

Kaliteli görsellere eşlik eden kaliteli görsel efektler oyunun güçlü olduğu noktalar arasında. Eğer drift ve yarış kategorisinde yer alan kaliteli ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız bu oyun beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR