Legend Online Classic 1.0.3 (ios)

Legend Online Classic

Legend Online Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend Online Classic, mobil platformdaki en popüler MMORPG oyunlarından biri olarak sonunda iOS cihazlara da çıkışını gerçekleştirdi.

Legend Online olarak bilinen ve fantastik online oyunlar arasında azımsanmayacak bir kitleye sahip olan oyunun yenilenmiş mobil versiyonu sonunda iOS cihazlara da çıkışını gerçekleştirdi. Android kullanıcıları çoktan Legend Online Classic'in keyfini sürerken, stüdyo Oasis Games iPhone ve iPad kullanıcıları için de oyunu optimize etmiş durumda.

Oyuna ilk göz attığımda sıradan bir fantastik MMORPG mantığıyla yaklaştım. Zira Legend Online Classic oynanış olarak da çok farklı bir tavır sergilemiyor. Ancak Legend Online Classic'da direkt olarak karakter gelişimi ve görev sistemi üzerine gitmektense oldukça tuhaf bir fantastik hikaye sizleri bekliyor. Kutsal ruhların yarattığı ilahı kılıç olarak bilinen kutsal bir silah karşı koyulamaz gücü nedeniyle yine ruhlar tarafından 7 farklı parçaya ayrılmış ve evrenin dört bir yanına dağıtılmış. Biz de Legend Online Classic'te kendi karakterimizi yaratırken bu hikayenin çevresinde gelişen olaylara tanıklık ediyor ve oyunun cıvıl cıvıl evreninde amansız bir maceraya atılıyoruz.

Legend Online Classic her ne kadar üzerinde düşünülmüş bir yapı sergileyerek oyuncularına kaliteli bir MMORPG hizmeti sunmayı hedeflese de oyunun ticari mantalitesi yine ön plana çıkarılmış. Hikaye üzerinde görevleri tamamlamakla uğraşırken sürekli dört bir yandan fırlayan hediyeler fazla dikkat dağıtıcı ve açıkçası ne işe yaradıkları konusunda en ufak bir fikrim yok. Daha çok oyun Diamond satın almayla açılan içeriklere iten bir yapı sergilenmiş. Örnek verecek olursak oyunun en büyük hizmeti olarak gösterdiği PvP bölgelerinde oyuna hiç para ödenemeden hayatta kalmak gerçekten çok zor. Çeşitli eşya ve büyü kullanımı yine harcayacağınız Diamond'lara bağlı olarak gelişiyor ve en başta topluluğun sizden çok önde olduğunu görüyorsunuz.

Bunun dışında oyun boyunca Türkçe dil desteği ve mobil platform için gerçekten üzerinde uğraşılmış görüntüler Legend Online Classic'e mutlaka göz atmanızı gerektirecek etkenlerden bir tanesi olabilir. Özellikle Retina ekranlarda harika bir görsel şölen sizleri bekliyor diyebilirim. Kendi karakterinizi geliştirerek arkadaşlarınızla da birlikte oynayabileceğiniz oyunun en büyük sıkıntılarından biri de online servisin sıklıkla sorun yaşatması. İnternet bağlantısı gerektiren Legend Online Classic'te bazı noktalarda büyük kopukluklar yaşanıyor ve sunucular yetersiz kalabiliyor. Tabii bu oyunun ne kadar büyük bir kitleye sahip olduğunun da bir göstergesi.

Eğer MMORPG oyunlarından hoşlanıyorsanızi özellikle mobil platforma gerçekten yakışan Legend Online Classic'e bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun tamamen ücretsiz olarak yeni oyuncularını en içten hediye paketleriyle karşılıyor. Gerçekten!

ARTILAR

Görev sistemi sürükleyici

Grafikler mobil için çok başarılı

EKSİLER

Pay to win ögeleri fazla

Yer yer performans sorunu yaşıyor

YORUMLAR