LEGO® Juniors Quest

LEGO® Juniors Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Juniors Quest çocukların seveceği türden bir mobil oyun olarak dikkatlerimizi çekiyor.

Çocuklara hitap eden eğlenceli bir mobil oyun olarak öne çıkan LEGO Juniors Quest'i hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Bir zamanların efsanevi oyuncak konsepti olan Lego'nun mobil cihazlara taşınmasıyla birlikte popülerliği tekrar yerine geldi. Buna ek olarak mobil oyun dünyası hareketlendi ve ortaya gerçekten farklı yapımlar çıkmaya başladı.

LEGO Juniors Quest de bu yapımlardan bir tanesi. Dört ve yedi yaş arası çocuklara hitap eden bu oyunda birbirinden farklı konseptlere sahip oyunlar mevcut. Bu oyunlar tek bir konsept etrafında dönmek yerine farklı özellikler içeriyor. Bu sayede oyunun çeşitliliği artıyor ve tekdüze bir çizgide ilerlemekten kurtuluyor.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de uygulama içi satın almalara ve reklamlara sahip olmaması. Çocuklar bu oyunu oynarken herhangi bir şekilde kötü niyetli veya reklam içeren sitelere yönlendirilmiyorlar. Eğer çocuğunuzun oynayabileceği türden bir oyun arıyorsanız LEGO Juniors Quest'i denemelisiniz.

YORUMLAR