LEGO Star Wars: The Complete Saga 1.4 (ios)

LEGO Star Wars: The Complete Saga

1.4
LEGO Star Wars: The Complete Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,781

  • ÜRETİCİ

    Warner Bros.

Lego Star Wars: The Complete Saga aksiyonun bir an bile durmadığı bir mobil oyun.

Lego Star Wars: The Complete Saga, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz oynayabileceğimiz keyifli ve sürükleyici bir aksiyon oyunu. Dinamizmin bir an bile düşmediği oyunda Star Wars serilerinden tanıdığımız mekanlarda, hikayeyi tekrardan tecrübe ediyoruz. Hikaye akışının filmlere uygun olması oyun keyfini artıran detaylar arasında. Elbette bazı noktalarda farklılıklar oluyor fakat bunlar çok göze batmayan cinsten.

Oyuna dair altını çizmemiz gereken bir nokta var; oyunda filmin sadece ilk bölümü açık. Diğer bölümleri açmak için satın alma yapmak gerekiyor. Oyunda tam tamına 36 bölüm bulunuyor. Elbette her şey bu bölümlerle sınırlı değil. Oyunda pek çok içerik de bulunuyor. Bunlar oyunun daha sürükleyici olmasını sağlıyor ve heyecan faktörünü artırıyor.

Star Wars evreninden tanıdığımız 120 karakter oyuna aynen aktarılmış. Bu karakterler hikaye akışına göre karşımıza çıkıyorlar. Aralarında Luke Skywalker, Darth Vader ve Boba Fett gibi kilit karakterler de mevcut.

Oyunda son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontroller kamera açılarına göre farklılık gösteriyor ve sahneye uygun olarak optimize ediliyor. Buna ek olarak grafikler de kalite algısını artıran detaylar arasında. LEGO temasını başarıyla işlediğini söyleyebilirim.

YORUMLAR