Let's Zeppelin

Let's Zeppelin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let's Zeppelin ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Let's Zeppelin iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu. Mobil oyun dünyasına köklü değişimler getirmese de ele aldığı konuyu iyi bir şekilde işlediği için Let's Zeppelin'i gayet başarılı bir oyun olarak tanımlayabiliriz.

Oyunda hava ilerlemekte olan bir zeplinin kontrolünü ele alıyoruz. Bu aşamada yapmamız gereken tek şey hiçbir engele çarpmadan ilerlemek ve mümkün olduğunca fazla mesafe kat etmek. Tahmin ettiğiniz gibi bu hiç de kolay olmuyor ve bu yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Oyunda yapmamız gereken tek şey engellerden kaçmak değil aynı zamanda karşımıza çıkan yıldızları da toplamak.

Bu kategoride yer alan oyunların genelinde gördüğümüz gibi Let's Zeppelin'de de çok sayıda güçlendirici mevcut. Bunları toplayarak bölümler sırasında avantaj elde ediyoruz. Bu güçlendiricileri akılcı bir şekilde kullanırsak daha fazla yol alabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Let's Zeppelin, kategorisinde yer alan kaliteli oyunlardan biri. Beceri oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Let's Zeppelin sizi uzun bir süre ekrana kilitleyecektir.

YORUMLAR