LEX

LEX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    SimpleMachines

Eğlenceli bir kelime bulma ve türetme oyunu olan LEX'te elimizden geldiğince hızlı kelime türetmeye çalışıyoruz.

LEX sıradan hale gelen kelime bulma ve türetme oyunlarından eğlenceli yapısı ile sıyrılıyor. Renkli görsellerin ve keyifli ses efetklerinin görev yaptığı oyunda heyecan bir saniye bile durmuyor.

Oyunda son derece basit fakat bir o kadar da stresli bir görevimiz var. Ekrana gelen harfleri kullanarak yeni kelimeler türetmeye çalışıyoruz. Oyunda her türettiğimiz kelime bir sonraki bölüme olan geçişimize katkıda bulunuyor.

LEX2in en dikkat çekici yanı sade grafikleri. Göz yormayan fakat oldukça canlı görünen LEX'te dinamik efektler görev yapıyor. Bu da oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden bir tanesi. Her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de aslında her yaştan oyunsever tarafından denemeye değer bir oyun. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi LEX'te de skor tabloları bulunuyor. Bölümleri birer birer geçerek skor tablosunda üst sıralara çıkabiliyoruz.

Kelime bilgisine ve çevikliğe dayanan LEX ücretli olarak sunulmakta. Açıkçası fiyatı yüksek olmasa da bu tarz bir oyunun ücretsiz olmasını beklerdim.

YORUMLAR