LIL' KINGDOM 1.4.1 (ios)

LIL' KINGDOM

LIL' KINGDOM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

iOS cihazlarınızda oynamak için eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız Lil' Kingdom tam size göre. Tiny Tower oynadıysanız aşina olduğunuz bir oyun tarzına sahip ve çok fazla benzerlik içeriyor. Oyunda amacınız yeraltını kazıp derinlere kendi krallığınızı inşa etmek.

Krallığınızı inşa ederken içini kendi vatandaşlarınızla dolduruyorsunuz. Oyunda çeşitli türlerde insan var ve hepsinin kendine özel özellikleri var. Ayrıca bazı bölümler var ve bunları insanlarınızla birlikte bitirmeniz gerekiyor fakat belli bir süre limiti yok. Yani bu da demek oluyor ki görevlerin tamamlanması için belli süreler beklemek gerekiyor. Bu da bazen sıkıcı olabiliyor ama eğer arada sırada bakabileceğiniz bir oyun istiyorsanız sevebilirsiniz.

Oyunda ayrıca bebek ejderhalar üretebiliyorsunuz ve bu da oyuna farklı bir renk katmış. Bu ejderhalar da size kaynak sağlama konusunda yardımcı oluyor. Ayrıca kaledeki prenses tarafından size verilen görevleri zamanında tamamlayabilirseniz bazı koleksiyon parçalarıyla ödüllendiriliyorsunuz.

Oyundaki eğlenceli animasyonlar da oynanabilirliği arttıran elementlerden. Ayrıca grafikler o kadar ince düşünülmüş ki her şeyi detaylı olarak görebiliyorsunuz. Eğlenceli bir simülasyon oyunu diyebileceğimiz Lil' Kingdom'u indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR