Lindsay Lohan's The Price of Fame

Lindsay Lohan's The Price of Fame
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şöhret basamakları her yoldan tırmanabileceğiniz Lindsay Lohan's The Cost of Fame, Kim Kardashian Hollywood'un izinden gidiyor.

Hollywood ünlüler kervanının bir parçası olan Lindsay Lohan, eksik kalmamak için kendi ismini taşıyan bir mobil oyun ile karşınızda. Lindsay Lohan's The Price of Fame, isminin de açık bir şekilde anlatmaya çalıştığı gibi, ünlü olmanın bedellerini size gösteriyor. Oysa ki biz 80'li yılların Emrah filmlerinden bu işin ne kadar tehlikeli olduğunu öğrenmiştik. Derin bir nefes alıp durumun daha hafif olduğunu belirtiyorum. Bu oyunda Kim Kardashian Hollywood benzeri bir konsept var.

Sosyetede giden başarı yolunda size oyun içi adımlarınızda çobanlık eden Lindsay Lohan, kısa ve öz tüyolarda bulunuyor. Oyunda fark edilen ve takip edilen bir ünlü olmak istiyorsanız en başta yapmanız gereken şey paranızla aksesuar ve kıyafet satın almak. Takipçilerinizin sayısı arttıkça kazandığınız para artıyor ve bu eşlemde bu dış görünüş dünyasına daha da çok para yatırmanız gerekiyor.

Şöhretin kabul edilen yollarından ziyade oyun size kötü yolu seçmek konusunda da bilgilendiriyoru. Başkalarından ısmarlama sözler ve ritimlerle bir rap albümü çıkartmak, sevişme kayıtları, intihar süsü ve psikolojik tedavi gibi yöntemlerle de deklanşörler size yöneliyor. Şaka yapmıyorum, bu oyunda tüm bu dinamikler var.

Ücretsiz olmasına karşın uygulama içi satın almaya dayanan bu oyun 200 TL'yi aşan bir fiyatı ödemenizle size sonsuz oyun içi para ve bahçeniz için ufak bir biblo bahşediyor. Eğer bu fırsatın kesinlikle değerlendirilmesi gerekildiğini düşünüyorsanız lütfen önden buyrunuz.

ARTILAR

Ücretsiz

EKSİLER

Paranızı almaya odaklı bir oyun sistemi

Uygulama içi satın alma

Oyunda verilen mesaj çok kötü

Sınırlı oyun alanı

YORUMLAR