Little Builders 1.2 (ios)

Little Builders

1.2
Little Builders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,944

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Little Builders, çocuklar için hazırlanmış 3 boyutlu grafik ve animasyonlarla süslü bir inşaat uygulamadır.

Little Builders (Küçük İnşaatçılar), 6 yaş ve altı çocukları için hazırlanmış 3 boyutlu bir inşaat uygulamasıdır. İnşaat sektöründe çalışmayı hedefleyen küçük sevimli çocukları yönettiğimiz uygulama 5 interaktif senaryo ve 100’ün üzerinde etkileşimli animasyon ve sürpriz içeriyor.

Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan uygulama bir inşaat alanında yapılan tüm işleri yapmanıza izin veriyor. Kazıcıyı kontrol edebiliyor, çimentoyu karıştırarak duvar örebiliyor, binanın çatısını onarabiliyor, vinç kullanabiliyor, patlayan su borusunu onarabiliyor, çimento karıştırıcısını kullanarak yola beton dökebiliyor, bir evi boyayabiliyorsunuz. Tabii ki her şantiyede görülen tersliklere de hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Etkileyici animasyonlarla beslenmiş yüksek kalitede grafikler sunan ve çocuklara yönelik olduğundan oldukça basit tasarlanmış arayüz ile gelen Little Builders, inşaatçı olmaya karar vermiş çocuklar için harika bir uygulama. Tabii fiyatının yüksek olması ve kendini tekrar eden oynanışı hesaba katmazsak.