Little Death Trouble

Little Death Trouble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Death Trouble iPhone'larınız için tasarlanmış eşsiz bir macera/platform, hatta bulmaca oyunudur. Oyunda ölüm karakterini yöneterek kaybettiği güçlere ulaşmaya çalışıyoruz.

Skate Bearding isimli oyunun geliştiricisinden yepyeni bir platformu oyunu geldi. Little Death Trouble isimli yeni sidescroller platform ve bulmaca elementlerini harika bir şekilde harmanlayarak gerilim ortamını en iyi şekilde eğlenceye yediriyor. Oyunda Ölüm'ü kontrol ettiğimiz çok tuhaf bir evren yer alıyor ve bizim amacımız da 24 sürreal dünyaya dağılmış gizemli bir madalyonun parçalarını toplamak. Ölüm'ün evrenler arası geçiş yaprak istediği her evrende bulunmasını sağlayacak güçlerini yeniden kazanmasını ihtiyacı var ve biz de karanlıklar diyarının dört bir yanına dağılmış parçaları toplayarak ona yardımcı oluyoruz. Oynanış olarak birçok elementi bir araya getiren Little Death Trouble'da hem grafikler hem de senaryo bazlı ilerleyiş harika işlenmiş. Oyun genel anlamda bir platform oyunu gibi dursa da ilerlemek için çeşitli bulmacaları çözmeli ve işimize yarayacak nesneleri toplamalıyız. Bu yüzden Little Death Trouble macera, platform ve bulmacayı en eğlenceli şekilde işleyerek oyuncuların karşısına sunuyor, üstelik harika arka planlarla süslenmiş gotik görsellerle!

Oyunda Ölüm'ün kız kardeşi olarak bu büyülü dünyada yolumuzu bulmak hiç de kolay değil. Sürekli değişim gösteren paralel bir evrenin içerisindeyiz ve bölüm tasarımları sizin atacağınız adımlara göre de değişim göstermekte. Parçaları bir araya getirip değişken evrende kendi yolumuzu çizebiliyor, 2 farklı ortamda 24 bölümün içerisinde bir sonraki adımınıza karar verecek değişkenlerle oynayabiliyorsunuz.

Little Death Trouble'ın iPhone'lar için iki farklı versiyonu bulunuyor, hemen indirebileceğiniz ücretsiz versiyonda oyunun tüm bölümleri ve genel hatları açık halde. Ancak ücretsiz versiyonun tek kısıtlaması bölümler içindeki zaman sınırı. Ayrıca oyunun tam sürümünde bulunan birçok oyun içi bulmacalar elementleri de ücretsiz sürümde yer almıyor. Little Death Trouble'ın tam sürümünün sunduğu ayrıcalıklara gelecek olursak öncelikle reklam ve zaman kısıtlamasından kurtuluyor, iki farklı bonus oyun modu kazanıyor ve elbette yeni yerlerle birlikte bulmacaların asıl zorluklarıyla karşılaşmaya başlıyoruz. Little Death Trouble'ı denemek için hemen ücretsiz olarak indirebilir, beğendiğiniz takdirde tam sürümünü de satın alabilirsiniz. Oyunun fiyatı biraz pahalı gelse de açık konuşacak olursak mobilde bu kalitede bir platform oyunu için parasını hak eden bir yapım diyebiliriz.

Little Death Trouble her türden platform severlerin çok hoşuna gidecek, bulmaca ve macera oyunu severlerin dikkatini çekecek, şirin karakterlerden hoşlananların ise aşık olacağı türden bir oyun. Unutmadan, oyunda kedi de var.

ARTILAR

Oyun genel hatlarıyla mobil için başarılı bir platform oyunu olmuş

Bulmacalar ve bölüm tasarımlı çok başarılı

Harika grafikler ve göz alıcı arka plan

EKSİLER

Her ne kadar iyi olsa da tam sürüm için 10 TL bazı oyuncuları çekmeyebilir

YORUMLAR