Logic Pic 2.3 (ios)

Logic Pic

2.3
Logic Pic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logic Pic, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Logic Pic, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir bulmaca oyunudur. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyor ve arkadaşlarınıza meyda okuyabiliyorsunuz.

Beceri ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir atmosfere sahip olan oyunda beyninizi sınırlarına kadar zorluyorsunuz. Harika bir atmosfere sahip olan oyunda nonogram tarzındaki bulmacaları çözüyor ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Her yaştan bireye hitap eden oyunu çocuklarınız da rahatlıkla oynayabilir. Zor bir oyun olduğunu söyleyebileceğim Logic Pic'de zevkli zamanlar da geçirebiliyorsunuz. Farklı kategorilerden resimleri yeniden çizmeye çalıştığınız oyunda işiniz bir hayli zor. İnternet bağlantısına gerek duymadan da oynayabileceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza oynayabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Oyunda önceden belirlenmiş nesneleri yeniden çizmeye çalışıyorsunuz. Yeteneklerinize güveniyorsanız Logic Pic'i sakın kaçırmayın.

Logic Pic oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR