Logitech Arx Control 1.0.350 (ios)

Logitech Arx Control

Logitech Arx Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logitech Arx Control ile bilgisayarınızı uzaktan yönetebilir ve sistem bilgilerinize ulaşabilirsiniz

Logitech Arx Control eğer Logitech marka oyun ekipmanları kullanıyorsanız size kullanışlı özellikler sunacak olan bir uzaktan pc kontrol etme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Logitech Arx Control sayesinde mobil cihazlarınız aracılığıyla nerede olursanız olun sistem istatistikleri görüntüleme işini gerçekleştirebilirsiniz. Logitech Arx Control bilgisayarınızın işlemci kullanımını, RAM kullanımını, video işlemcisi (GPU) kullanımını ve video bellek kullanımını grafiksel olarak size gösterebiliyor.

Logitech Arx Control eğer desteleyen oyunlara sahipseniz size oyun içi gerçek zamanlı bilgiler de sunabiliyor. Logitech Arx Control'un en kullanışlı yönü ise bilgisayarınızı uzaktan yönetmenize imkan tanıması. Logitech Arx Control ile evde olmasanız bile bilgisayarınızın medya ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Logitech Gaming Software ile birlikte kullanılan Logitech Arx Control uygulaması Logitech Gaming Software ile senkronize olabiliyor ve fare ve klavye gibi Logitech oyun ekipmanlarında kullandığınız G tuşlarını size listeleyebiliyor.

YORUMLAR