Loopy HD 1.4.10 (ios)

Loopy HD

Loopy HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loopy HD, iPhone ve iPad cihazlarda enstrüman çalma hazzını yaşatan bir müzik yapma uygulamasıdır.

Loopy HD, müziğin altyapısındaki formülü yeniden keşfederek, enstrüman çalma hazzını yaşamanıza imkan veren bir müzik yapma uygulaması. Kendi dokunuşlarınızı katarak, çalışmalarınızı müzikle dile getirmek istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamalardan biri diyebilirim. Diğer müzik yaratma uygulamalarında varolan öğrenmesi güç özellikleri içinde barındırmayan Loopy HD, kolay kullanımı ve güzel özellikleriyle eğlenmenizi de olanaklı kılıyor. 

Müzik deyince akan sular durur. En azından benim için öyle. Müzikle ilgilenmeye yeni başlayan kullanıcılar için daha etkili öğrenme imkanı veren Loopy HD, gayet anlaşılır ve etkileyici bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Gelişmiş bir intereaktif eğitim sistemi olan uygulamada, daha gelişmiş özellikleri keşfetmenize olanak sağlayan pek çok ayrıntıya da yer verilmiş. Daha ileri düzey kullanıcıların da hayal kırıklığına uğramadan rahatlıkla kullanabileceği bir şaheser olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kayıt ve katman özelliklerinden bahsedecek olursak, uygulamada altı, dokuz ve onikilik dairesel döngüler güçlü bir kontrol sağlıyor. MIDI kontrol veya başka kumandalarda mevcut. Overdup ile birçok katmandan oluşan, karmaşık, deneysel şeyler yapabiliiyorsunuz. Gecikmesi olmayan ses motoru ise mükemmel senkronize çalışıyor diyebilirim. iTunes üzerinden telefondan bilgisayarınıza kolaylıkla müzik atabiliyorsunuz. Diğer ses uygulamaları ile entegre çalışan bir sisteme sahip olan Loopy HD, her türlü kopyalama ve yapıştırma işlemine de olanak veriyor. 

Müzikle ilgilenen herkesin mutlaka denemesini öneriyorum. Bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olarak satın alabileceğiniz uygulamada, oldukça eğlenceli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz.